„Rolling Pin” Wałek do ciasta świąteczny

Autor |
0 komentarzy
Grudzień 27, 2015
Kategorie | Gadzety, Recenzje

LASER ENGRAVED ROLLING PIN – Rolling Woods

Tworzy niesamowite wzory na ciastkach jednym pociągnięciem. Można nim bez trudu tworzyć fantastyczne ciasteczka w różnorodne wzory lub napisy. Wałek jest również doskonały do ​​zdobienia ceramiki oraz innych materiałów elastycznych. Jest wspaniałym i oryginalnym pomysłem na prezent, nie tylko dla miłośników gotowania! stworzony i wykonany w Polsce 🙂

Mój jest typowo świąteczny – ma piękne wzory oddające świąteczny klimat.

 

Budowa wałka

Wałek jest toczny i wykonany z naturalnego drewna bukowego. Całkowita długość trzpienia 45 cm, średnica 6 cm, a długość pracy powierzchniowej wynosi 25 cm.Każdy wałek jest wypolerowany ręcznie i impregnowany olejem przed wysyłką.

 

SAMSUNG CSC

 

 

 

 

Rysownictwo

Każdy tocznony sworzeń jest wygrawerowany za pomocą lasera wysokiej klasy, na skutek którego wzór zachowuje wiele szczegółów. W wyniku zastosowania odpowiednich parametrów, grawerowanie jest głębokie i idealnie wydać je na ciasteczkach.

 

 

Używanie i konserwacja

Zaleca się obsypanie mąką dla lepszego efektu grawerowanych elementów. Po użyciu wałek należy spłukać ciepłą wodą z płynem do mycia naczyń i starannie wysuszyć po każdym użyciu. Wałek toczenia nie może być myty w zmywarce do naczyń inie możemy go moczyć w wodzie przez dłuższy czas.

Share This Post!

Dodaj Komentarz