Torcik Wedlowski idealny na co dzień i od święta

Autor |
0 komentarzy
Listopad 21, 2016
Kategorie | Recenzje, Wydarzenia

 

Torcik Wedlowski od prawie 80 lat zachwyca podniebienia Polaków delikatnym smakiem kruchego wafla, przekładanego kremem orzechowym, oblanego przepyszną wedlowską czekoladą oraz unikalną, ręcznie robioną dekoracją. Do portfolio marki wprowadził go sam Jan Wedel i szybko stał się jednym z najbardziej kultowych produktów.

 

Torcik Wedlowski to smakołyk, który łączy pokolenia. Uwielbiają go zarówno seniorzy rodu, jak i jego najmłodsi przedstawiciele. Torcik w wielu domach jest smacznym elementem, który umila wspólnie spędzony czas. Unikalny i intensywny smak Torcika Wedlowskiego oraz opakowanie, które wyróżnia estetyczna forma i ornamentyka, podkreślają dekoracyjny charakter produktu. Dzięki temu Torcik Wedlowski jest idealny jako upominek na każdą okazję.

 

Z okazji Bożego Narodzenia, na rynku dostępne są już Torciki z zimowymi i świątecznymi zdobieniami z białej czekolady. To doskonały dodatek do prezentu dla bliskiej osoby, ale również produkt, który połączy pokolenia podczas spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Miłośników spersonalizowanych prezentów zapraszamy do Pijalni E.Wedel, gdzie można zamówić specjalny Torcik z zaprojektowanym przez siebie wzorem.

Share This Post!

Dodaj Komentarz